PRSTEN.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Náš tým PRSTEN.cz

Nikola Trnovcová členka týmu BRILASBc. Nikola Trnovcová
junior supervisor
777 44 11 44, trnovcova@brilas.cz

Nikola je firemní sluníčko. Nikdy se nestane, že by jste u ní poznali špatnou náladu. Je pracovitá a ochotná. Klienti milují její klidnou a pozitivní povahu. Kolegové její pozitivní přístup a to, že nepokazí žádnou srandu. Nikola je navíc nadaná a kreativní v publikační činnosti a tak se s její prací můžete každý den potkávat při četbě našeho svatebním magazínu.

 

 

Denisa Berdníková členka týmu BRILASDenisa Berdníková
junior supervisor
777 44 11 44, berdnikova@brilas.cz

Denisa je nejmladší člen celé firmy a to jak služebně tak i podle věku. Je každý den pozitivně naladěna, má neskutečně velkou trpělivost a snaží se s každým vycházet za dobře a proto ji jen tak nic nerozhází. Dokáže řádně naslouchat a to jak kolegům, tak zejména klientům a proto je u klientů velice oblíbená. Navíc je velice vnímavá k potřebám klientů a je ochotna pro každého ze zákazníků udělat maximum.
 

 

Veronika Rozenbergová
junior supervisor
777 44 11 44, rozenbergova@brilas.cz

Veronika je velmi šikovná a srdečná nejnovější posila našeho týmu. Pracovitá a svědomitá včelička, která trpělivě vyslechne každého zákazníka a udělá vše pro jeho spokojenost. U nás ve firmě má Veronika na starosti zejména administraci webů a objednávek, zákaznickou péči na prodejně i po telefonu. Verča hraje extraligu ve florbale a možná i proto je skvělým týmovým hráčem i v našem kolektivu a hraje vždy fér na všech "hřištích" :-)

 

 
Kristýna Mikšaníková
junior supervisor
777 44 11 44, miksanikova@brilas.cz

Kristýna je ambiciózní a schopná členka našeho týmu. Její silnou stránkou je komunikace a zejména komunikace krizových situací, které vždy zvládne vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Má zkušenosti z manažerské pozice v jedné velké kosmetické firmě a ty se jí daří i u nás využívat k plné spokojenosti zákazníků. Kristýna má u nás na starosti průřezově téměř všechny oblasti prodeje prstenů a má také mnoho nápadů na zlepšení chodu celé firmy, které se nebojí prezentovat a prosazovat :-)

 

 
Ing. Petr Hrabec - obchodní ředitel firmy Elegante online s.r.o.Ing. Petr Hrabec
obchodní ředitel
777 44 11 44, hrabec@brilas.cz

Petr má ve firmě na starost komunikaci s našimi dodavateli, tak abychom pro Vás mohli na webu i v kamenné prodejně nabízet úžasný sortiment šperků v co nejlepší kvalitě za přijatelnou cenu.
Mezi jeho firemní povinnosti patří i řešení všech klientských stížností a reklamací. Díky zkušenostem z ředitelských pozic ve velkých firmách vnáší do naší malé firmy také patřičnou štábní kulturu.


 

 
Ing. Martin Kubíček - majitel a jednatel firmy Elegante online s.r.o.Ing. Martin Kubíček
majitel a jednatel
777 44 11 44, kubicek@brilas.cz

Majitel firmy, vizionář, který při rozvoji firmy nepřetržitě myslí na klientské blaho a tak stále zdokonaluje klientský servis. Navíc neúnavně přemýšlí nad tím, jak zákazníkům nabídnout nejpříjemnější nákup online i v kamenných prodejnách s největší přidanou hodnotou na trhu. Stará se také o to, aby se o nás zákazníci dozvěděli a v hojné míře nás navštěvovali.