Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Šperk byl přidán do oblíbených
Hledat

Stříbrný šperk je krásný a dostupný dárek

Stříbrný šperk je krásný a dostupný dárek

Chcete darovat ženě šperk, ale Vaše finanční možnosti jsou omezené? Máte obavy, že šperk, který Vás nestál půl výplaty Vaši kamarádku, přítelkyni či ženu urazí? Nemusíte! Stále jsou tu totiž stříbrné šperky případně šperky ocelové.

Kategorie: Šperky

Stříbro je nestárnoucí a dostupný cenný kov. Chirurgická ocel je zase módním hitem posledních let.
Stříbrné šperky či šperky z chirurgické oceli jsou správná volba a to hned z několika důvodů.
Především většina žen ocení více fakt, že jste si na ni vzpoměl než to, kolik jste do dárku investoval peněz. A pak, v dnešní době zpracování stříbrných šperků nabízí takové možnosti, že se stávají krásným dárkem i pro tu sebenáročnější ženu.
U chirugické oceli jsou možnosti tvarování šperků lehce omezeny, ale i tak je nabídka designů široká a velmi lákavá nízkými cenami ve srovnání se šperky ze zlata a stříbra.

stříbrné náušnicestříbrné náušnicestříbrné náušnice

Rozhodně už také dávno neplatí, že mladým dívkám se kupují stříbrné šperky a ke zralým ženám se hodí spíše šperky ze zlata. 

Naopak stříbrný šperk svou lehkostí a svěžestí dokáže udělat ženu o pár let mladší o moderních špercích z chirurgické oceli ani nemluvě. Navíc právě teď se také šperky ze stříbra a z oceli krásně hodí k přicházejícímu létu a lehkému letnímu oblečení. 

Na trhu stříbrných šperků je velký výběr a jen na Vás je, abyste správně vybrali. Důležitým aspektem je zpracování povrchu stříbrného šperku. Můžete vybírat ze šperků, které jsou na povrchu do hladka vyleštěny nebo naopak různě zmatněny, výjimečné není ani rhodiování povrchu, které dodá stříbrnému šperku lehce metalický nádech blízký vzhledu bílého zlata.
Spoustu možností se také skrývá v kamenech. Do většiny stříbrných šperků jsou standardně zasazeny zirkony. A můžeme říci, že výrobci věnují stále více pozornosti právě kvalitě zpracování a to jak v brusu kamene, tak v preciznosti zasasení. A právě krásně broušené zirkony dokáží udělat ze stříbrného šperku velmi luxustní dar.

Nehleďte tedy v první řadě na to, aby byl šperk nákladný, ale tomu, aby se hodil k obdarovávanému. Pro ženu bude mnohem cenější, kolik pozornosti jste věnoval výběru šperku, protože ji tím zároveň říkáte, kolik pozornosti věnujete jí.

Nevybírejte tedy podle toho, co se líbí Vám, ale podle toho, co se líbí jí.

stříbrný přívěsekstříbrný přívěsekstříbrný přívěsek

Před tím, než vůbec začnete s výběrem šperku se soustřeďte na osobnost ženy, na její styl a vkus. Nemusíte se trefit do puntíku, to není cílem hry. Důležité je, abyste např. velmi prakticky založené ženě, která dává přednost jednoduchým, ne příliš zdobným věcem, nepotrpí se na velká gesta a nejčastěji ji uvidíte ve sportovním oblečení, nekoupil obrovské srdce celé poseté zirkony. Takový nápadný stříbrný šperk může být velmi krásným dárkem, ale spíše pro ženu, která se ráda výrazně zdobí, dává přednost lehké extravaganci a chce být vidět.

Pokud budete správně vybírat, stane se stříbrný šperk krásným a přitom dostupným dárkem, který udělá spoustu radosti a navíc může být na pohled k nerozeznání od dnes velmi moderního a žádaného bílého zlata.

Článek přečten: 4622×