PRSTEN.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Rhodiované prstýnky aneb poznáte rozdíl mezi bílým zlatem a stříbrem?

Ženy se vždy pokoušely zvyšovat svou přitažlivost a krásu všemožnými způsoby. Jak na to? A za málo peněz? :-)

Rhodiované prstýnky aneb poznáte rozdíl mezi bílým zlatem a stříbrem?

V této honbě za pestrostí ve zdobení se se začínají stírat rozdíly mezi šperky z drahých kovů a těmi ostatními. Na prvním místě je design a co si budeme namlouvat i kvalitní bižuterie umí být překrásná.

Dnes bychom Vám rádi dali TIP někde NA PŮLI CESTY:
Jsou to stříbrné rhodiované prsteny nebo obecně stříbrné rhodiované šperky.Tedy šperky z drahého kovu, ale ne tak drahého, aby si je nemohl dovolit každý. 

Stříbrné rhodiované šperky mají nejlepší poměr kvalita/design/cena.


Je dobrým zvykem posledních let stříbrné šperky povrchově upravovat drahým rhodiem, které nejenže šperku propůjčí krásně kovově stříbrný vzhled, ale také jeho povrch učiní tvrdším vůči mechanickému oděru a téměř imunním vůči oxidaci (černání) šperků, s kterou stříbro občas zápasí.

Co je RHODIUM?

Rhodium je nejdratší platinový kov, podle výkyvů na burze stojí přibližně tolik co zlato, ale byly i období, kdy stálo i několinásobně více.
Rhodium je velice tažný kov odolný vůči kyselinám, proto tak dobře chrání povrch šperků před černáním.

Rhodium dodává šperkům vyšší odolnost proti oděru, zabraňuje černání šperků a zvyšje lesk šperků!

 

Stříbrné rhodiované prsteny

Stříbro je ušlechtilý drahý kov a jsou z něj vyráběny designové šperkařské lahůdky, které si vzhledově nezadají s luxusními drahými šperky ze zlata či platiny. Možná proto začali výrobci osazovat relativně levné stříbro drahými brilianty, nicméně i pěkně osazené zirkony vypadají hezky. 
Stříbrný rhodiovaný prsten Ilaria Prsten ze stříbra se čtvercovým zirkonem Serafina Vlnkovitý stříbrný prsten s jemnými kamíny

Zlaté rhodiované prsteny

Prstýnky z bílého zlata povrchově upravené rhodiem se na první pohled neliší od těch stříbrných, ale mají jinou hodnotu a význam. Jsou totiž šperkem trvalé hodnoty, které by měly v rodině plnit funkci předávání hodnoty mezi generacemi. Bonusem navíc je příběh šperku, který nosila Vaše maminka či babička, penězi nevyjádřitelná magie na vás zapůsobí, kdykoli zavřete oči a vzpomenete si na ně...
Necháte-li navíc zlatý šperk osadit brilianty, můžete si být jistí, že kameny nikdy neztratí tpřpyt.

Zlatý rhodiovaný prsten bohatě vykládany kameny Dechberoucí zlatý prsten s mnoha kamenyMasivní zlatý prsten s velkým kamenem

Tak co? ZVOLÍTE STŘÍBRNÝ NEBO ZLATÝ PRSTEN? ;-)
Obojí jsou potažené rhodiem!

Článek přečten: 5412×

Nejnovější články

Stříbrný šperk je krásný a dostupný dárek Stříbrný šperk je krásný a dostupný dárek Jak vybrat šperky pro ženu, aneb rady nejen pro muže Jak vybrat šperky pro ženu, aneb rady nejen pro muže Jak na čištění šperků ze stříbra? Jak na čištění šperků ze stříbra?